top of page
KOPACKI INVESTMENTS
 
To firma inwestorska, powstała z myślą o rozwoju innowacji technologicznych
i ma na celu wspieranie startupów pod względem finansowym jak i organizacyjnym aby pomóc im urzeczywistnić swoje pomysły.


Jesteśmy zaangażowani we wspieranie inwestycji.

Naszym celem jest znajdowanie obiecujących startupów i utalentowanych przedsiębiorców, którzy mogą zmienić świat na lepsze.
 

Koncentrujemy się wokół trzech segmentów rynku:
medycyny, energii odnawialnej oraz branży budowlanej.
O firme
shutterstock_1404781646.jpg
Projekty w branży medycznej
Projekty w branży medycznej
shutterstock_1404781646_edited.jpg

Stale poszukujemy kolejnej przełomowej koncepcji.

Jesteśmy postrzegani jest jako Firma inwestorska z najwyższej półki. Wspieramy firmy od początkowych etapów rozwoju ich działalności, aż do pomyślnego zakończenia współpracy.

 

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Portfolio

W firmie Kopacki Investments ściśle współpracujemy
z założycielami spółek na wszystkich etapach inwestycji i pozyskiwania funduszy. Aby poznać rodzaje firm i sektorów, z którymi zwykle współpracujemy, przeczytaj o naszych obecnych i dotychczasowych inwestycjach.

Portoli

Uważnie obserwujemy branżę inwestycyjną i ekosystemy startupów. Więcej informacji na temat firm, z którymi współpracujemy, można znaleźć poniżej. Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje na temat naszych partnerów i naszego sposobu pracy, prosimy o kontakt.

Startupy z branży medycznej

Startupy z branży medycznej to grupa firm, która wyróżnia się niezwykle dynamicznym wzrostem. Nieustanny rozwój wiedzy medycznej, zmiany w regulacjach prawnych, pojawianie się nowych technologii oraz ogromna konkurencja sprawiają, że branża medyczna to ogromne pole do tworzenia innowacji. Dynamiczne i zwinne startupy w wielu przypadkach okazują się w tym obszarze lepsze od dużych firm medycznych, cechujących się sporą inercją działań.

Środowisko medyczne to wysoce złożony ekosystem, zdecydowanie odmienny od innych gałęzi biznesu. Startupy działające w tej branży muszą wykazywać się jej dogłębną znajomością i łączyć głęboką wiedzę merytoryczną ze zmysłem biznesowym. Jak pokazują badania, ponad połowa założycieli startupów z branży medycznej ma wykształcenie medyczne. Nawet najlepsze odkrycia i pomysły wymagają jednak właściwego wprowadzenia na rynek, maksymalnego wykorzystania potencjału komercjalizacji, a niejednokrotnie także rewizji przyjętej strategii. Bardzo istotną kwestią jest też pozyskanie odpowiedniego finansowania, gdyż startupy z branży medycznej charakteryzują się wysokim progiem wejścia w porównaniu z innymi branżami.

Nie ulega jednak wątpliwości, że dzięki działalności startupów opieka medyczna w Polsce stale się poprawia, a w pewnych obszarach wręcz rewolucjonizuje. Choć droga do praktycznego wykorzystania idei powstających w startupach z branży medycznej jest długa, warto zainteresować się tym obszarem biznesowym, bowiem łączy on w sobie satysfakcję z prowadzonych działań z ogromnym potencjałem do zysków.

shutterstock_1109268824.jpg

Microanalysis

shutterstock_1095820526.jpg

NaviRation

render-scaled.jpeg

Hemiodializa
szyta na miarę

Nowatorskie urządzenie do monitorowania hemodializ. Dzięki niemu można na bieżąco śledzić przebieg zabiegu. Terapia może być bardziej efektywna i bardziej bezpieczna. Aktualnie prototyp innowacyjnego urządzenia przechodzi kolejną fazę testów. Metoda działania urządzenia jest całkowicie nieinwazyjna dla chorego. Ma na to wpływ sam analizator, który bezobsługowo, w sposób ciągły dokonuje pomiaru toksyn usuwanych z organizmu chorego w płynie podializacyjnym.

NaviRation Nawigujemy pomiary w Radioterapii

Opracowanie innowacyjnego na skalę globalną mobilnego systemu optycznego NaviRation
- urządzenia do radioterapii.

shutterstock_1096680023.jpg
shutterstock_1121735897.jpg
Projekty w branży
energii odnawialnej

W firmie NAZWA FIRMY partnerom i spółkom, które chcą dołączyć do naszego portfela, dostarczamy najnowsze informacje i aktualności branżowe. Poniżej zamieszczamy materiały, które uważamy za przydatne. Zachęcamy do ich pobrania i zapoznania się z ich treścią.

ENEA
shutterstock_1121735897_edited.jpg

Zaawansowane wsparcie

Jeśli tworzysz nowe, innowacyjne produkty, które mogą stać się sensacją w branży fotowoltaiki zapewnimy Ci wysokiej jakości usługi pomoc.

Nasz zespół specjalistów pragnie zainspirować Cię swoimi unikalnymi pomysłami i umiejętnościami

— skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej.

Zaawansowane wsparcie

Energia odnawialna to branża która od lat święci triumfy i należy oczekiwać, że pomimo niepewnego otoczenia regulacyjnego sytuacja ta nie ulegnie znaczącej zmianie. Rozwój OZE jest ściśle powiązany z długofalową polityką klimatyczną Unii Europejskiej, zaś fotowoltaika gra kluczową rolę w transformacji energetycznej. Inwestycje w fotowoltaikę to także atrakcyjny sposób na realizację strategii ESG w firmach.

Do rozwoju fotowoltaiki w równie dużym stopniu przyczyniają się duże firmy, jak i startupy. Szczególnie te ostatnie okazują się ogromnie ważne w ekspansji branży. Startupy są sercem wielu innowacji, które pozwalają na poprawę efektywności fotowoltaiki czy też pomagają ustabilizować dostawy pochodzące z tych podlegających silnym fluktuacjom źródłom energii. Potencjał rozwoju startupów w branży jest bardzo szeroki - tego typu firmy w swojej działalności opracowują przełomowe rozwiązania nie tylko w obszarze wytwarzania i magazynowania energii, ale też np. recyklingu, projektowania instalacji czy sprzedaży energii i analityki danych.

Strategie rozwoju

Strategie rozwoju startupów w energii odnawialnej są zróżnicowane. Część z nich stawia na samodzielny wzrost, ale autorzy najciekawszych pomysłów często rozpoczynają współpracę z wielkimi graczami na rynku, np. w ramach akceleratorów. Niezależnie od obranej drogi, startupy działające w obszarze energii odnawialnej to przedsiębiorstwa o ogromnym potencjale rozwoju, zaś rosnąca popularność tej technologii w Europie powoduje, ze szanse na zaistnienie także poza granicami Polski są duże.

kontakt
Kopacki-Investments.png

KONTAKT

ADMINISTRACJA PROJEKTU

Kontakt

Aleksandra Jankowiak

Email:

Tel:

+48 607 454 423

Kopacki Investments Sp. z o.o., ul. Bocheńska 6C / 1, 61-324 Poznań

KRS 0000884050, NIP 7822894116, REGON 388167096

bottom of page